Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 219 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Squid Game (2021) me Titra Shqip: 1x6

Gganbu

Lojtarët përfundojnë raundin e katërt me barazim. Gi-hun përballet me një dilemë etike, Sang-woo zgjedh mbijetesën dhe Sae-byeok tregon historinë e tij të fshehtë.

Squid Game: 1×6 me Titra Shqip
Sep. 17, 2021
Shpërndarë0