Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 671 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Squid Game (2021) me Titra Shqip: 1x1

Red Light, Green Light

I dëshpëruar dhe i thyer, Gi-hun pranon të marrë pjesë në një lojë misterioze duke shpresuar për fitim të lehtë … por tmerret e papritura zbulohen së shpejti në raundin e parë.

Squid Game: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 17, 2021
Shpërndarë2