Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Solo (2016) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Pas vrasjes së një polici të korruptuar, misioni i Markos rrezikohet gjithnjë e më shumë. Vincenzo nuk i beson atij dhe familja e vë atë në provë. Bruno i jep Markos një armë dhe dy zgjedhje: ose bëhet pjesë e familjes duke vrarë Sason ose i duhet të zbulojë të vërtetën, duke treguar identitetin e tij të vërtetë…

Solo: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 16, 2016
Shpërndarë0