Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Solo (2016) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Agjentit të fshehtë Marko Solo i është caktuar misioni të infiltrohet tek Koronët, një familje e fuqishme e Ndrangedës në Gioia Tauro. Dita e tij e parë në punë do të jetë vendimtare për fatin e tij në mafie dhe si polic.

Solo: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 09, 2016
Shpërndarë0