Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Skylines 2019: 1x6

Angel or Devil

Ndërsa një marrëveshje po vjen për Skyline, Kalifa nuk është në gjendje të shkëputet nga e kaluara. Jeta e Sarës del jashtë kontrollit dhe Xhini merr një ofertë të rëndësishme.

Skylines: 1×6 me titra shqip
Sep. 27, 2019
Shpërndarë0