Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Skylines 2019: 1x4

Storm

Familja e Jinn lufton shumë dhe operacionet e Ardanit fillojnë të infektojnë biznesin e Skyline. Sara e përzien detyrën me kënaqësinë.

Skylines: 1×4 me titra shqip
Sep. 27, 2019
Shpërndarë0