Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Skylines 2019: 1x2

Skyline Shines

Xhin duhet të zgjedhë midis besnikërisë së saj ndaj Tonikut dhe një mundësie premtuese. Kalifa dhe vëllai i saj Ardan nuk bien dakord për biznesin e rrezikshëm të këtij të fundit.

Skylines: 1×2 me titra shqip

Skylines: 1×2 me titra shqip
Sep. 27, 2019
Shpërndarë0