Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Skylines 2019: 1x1

Zero Six Nine

Producenti Jinn performon në një shfaqje hip-hop me partnerin Tonik dhe tërheq vëmendjen e një labeli të madh regjistrimesh. Policja Sara ndjek një këshillë.

Skylines: 1×1 me titra shqip
Sep. 27, 2019
Shpërndarë0