Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Sky Rojo 2021: 1x5

The Escape

Christian dhe Moisés ndjekin Uendin në një depo ku i pret një surprizë. Coral rrëfen se ajo shkoi në klub me vullnetin e saj të lirë dhe shpjegon pse.

Sky Rojo: 1×5 me Titra Shqip
Mar. 19, 2021
Shpërndarë0