Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Shadow and Bone 2021: 1x7

The Unsea

Fati i drerit e vendos Alinën në një pozitë të vështirë ndaj Kirigan, pasi lidhja e saj me Rift zbulohet … dhe fuqia që vjen me të.

Shadow and Bone: 1×7 me Titra Shqip
Apr. 23, 2021
Shpërndarë0