Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Shadow and Bone 2021: 1x5

Show Me Who You Are

Lidhja e Alina dhe Kirigan forcohet dhe të ftuarit mbretërorë mblidhen për zbulimin e saj. Mal ka lajme për drerin. Plani i Kaz bazohet në një derë të fshehur.

Shadow and Bone: 1×5 me Titra Shqip
Apr. 23, 2021
Shpërndarë0