Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Shadow and Bone 2021: 1x4

Otkazat'sya

Ndërsa Kirigan merr Alinën nën mbrojtjen e tij, Mal ofron veten në një mision të rrezikshëm dhe Korbat planifikojnë një goditje për të hyrë në Pallatin e Vogël.

Shadow and Bone: 1×4 me Titra Shqip
Apr. 23, 2021
Shpërndarë0