Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Shadow and Bone 2021: 1x3

The Making at the Heart of the World

E rrethuar nga luksi i shfrenuar në mesin e Grisha, Alina fillon stërvitjen e saj. Ravens Kaz, Inej dhe Jesper përgatiten për një udhëtim të rrezikshëm.

Shadow and Bone: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 23, 2021
Shpërndarë0