Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

SEAL Team (2017) me Titra Shqip: 1x3

Boarding Party

Jason dhe ekipi i SEAL duhet të shpëtojnë një grup studiuesish që mbahen peng në një anije në Detin e Kinës Jugore. Gjithashtu, Clay renditet në “pesëshen e fundit” të klasës së tij, duke rrezikuar të ardhmen e tij si SEAL.

SEAL Team: 1×3 me Titra Shqip
SEAL Team: 1×3 me Titra Shqip
SEAL Team: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 11, 2017
Shpërndarë0