Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Respect 2020: 1x6

Episode 6

Ercüment kujton të kaluarën e tij dhe gjyshen e tij. Helen dhe miqtë e saj thirren të dëshmojnë për vdekjen e Erdit. Aybars fillon të dyshojë për Helen dhe War.

Respect: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 01, 2020
Shpërndarë0