Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Respect 2020: 1x5

Episode 5

War bën një aksident automobilistik. Ndërsa hetonte rastet e vrasjes së zhdukur dhe të pazbuluar, Prokurori Halit arrin te Ercüment përmes të dhënave të kamerave.

Respect: 1×5 me Titra Shqip
Nov. 24, 2020
Shpërndarë0