Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Respect 2020: 1x3

Episode 3

Ercüment, i cili i prezantohet Helen dhe Savaş si një oficer policie, përpiqet të fitojë besimin e fëmijëve. Një prokuror i ri është caktuar për çështjen e vrasjes.

Respect: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 10, 2020
Shpërndarë0