Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom

Respect 2020: 1x2

Episode 2

Me luftën e ndarë midis ndërgjegjes dhe dashurisë së tij, Helenës i ndodh diçka që ai kurrë nuk e mendoi. Ercüment i afrohet Hasretit për të arritur fëmijët.

Respect: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 03, 2020
Shpërndarë1