Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Rédl (2018) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4 (FUND)

Është Viti i Ri 1992, dita e fundit e Çekosllovakisë. Në një dhomë ka një kufomë, në tjetrën është Rédl në prag të vdekjes dhe ai duhet të mbështetet në aftësitë e tij. Por ndonjëherë mbijetesa nuk është opsioni më i mirë.

Rédl: 1×4 me Titra Shqip
Rédl: 1×4 me Titra Shqip
Rédl: 1×4 me Titra Shqip
Rédl: 1×4 me Titra Shqip
Rédl: 1×4 me Titra Shqip
Rédl: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 02, 2018
Shpërndarë0