Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Rédl (2018) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Vrasësit po përpiqen të eleminojnë provat e armëve të vjedhura nga trenat ushtarakë sovjetikë. Është një luftë kundër kohës dhe të dy palët përpiqen të kuptojnë se kush është armiku i tyre. Rédl beson se ai ka avantazhin kur zbulon identitetin e vrasësve.

Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Rédl: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 25, 2018
Shpërndarë0