Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Rédl (2018) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Dy studentë të rinj po testojnë një sistem të ri gjurmimi hekurudhor dhe zbulojnë se disa vagonë ​​sovjetikë zhduken. Të dy vendosin të zbulojnë se cili është problemi dhe disa ditë më vonë njëri nga të dy gjendet i vdekur ndërsa tjetri është në arrati. Togeri Roman Rédl fillon të hetojë dhe zbulojë një organizatë të fuqishme kriminale.

Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Rédl: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 11, 2018
Shpërndarë0