Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Aria, Hanna, Spencer dhe Emily janë të pikëlluara nga humbja e dhimbshme e Alison, një shoqja të tyre që u zhduk pa lënë gjurmë. Plus, gjërat marrin një kthesë të çuditshme kur vajzat fillojnë të marrin mesazhe nga një i panjohur i cili nënshkruan veten me shkronjën “A” dhe kërcënon të zbulojë sekretet e tyre. Vajzat dyshojnë te Alison, personi i vetëm që di për këto detaje, por në realitet gjërat janë më të komplikuara dhe misterioze se sa duken.

Pretty Little Liars: 1×1 me Titra Shqip
Pretty Little Liars: 1×1 me Titra Shqip
Pretty Little Liars: 1×1 me Titra Shqip
Pretty Little Liars: 1×1 me Titra Shqip
Pretty Little Liars: 1×1 me Titra Shqip
Pretty Little Liars: 1×1 me Titra Shqip
Jun. 08, 2010
Shpërndarë0