Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip: 1x1

Back in the Day

Është viti 1991 në Xhamajkën e Jugut, Queens, dhe 15-vjeçari Kanan Stark është i etur për t’u bashkuar me biznesin në rritje të drogës në familjen e tij, të udhëhequr nga nëna e tij, “Raquel Raq” Thomas.

Power Book III: Raising Kanan: 1×1 me Titra Shqip
Jul. 18, 2021
Shpërndarë0