Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Pacific Rim: The Black 2021: 1x7

Showdown

Ndërsa iu përgjigjën një sinjali shqetësimi, Taylor dhe Hayley gjejnë Jaeger të braktisur të prindërve të tyre dhe përballen me Kaiju që sulmoi fshatin e tyre.

Pacific Rim: The Black: 1×7 me Titra Shqip
Mar. 04, 2021
Shpërndarë0