Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Pacific Rim: The Black 2021: 1x6

Boneyard

Misteri prapa së kaluarës së Boy thellohet kur Taylor dhe Hayley e gjejnë atë mes Kaiju të vdekur dhe Jaeger e shkatërruar – së bashku me krijesën përgjegjëse.

Pacific Rim: The Black: 1×6 me Titra Shqip
Mar. 04, 2021
Shpërndarë0