Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Pacific Rim: The Black 2021: 1x3

Bogan

Ndërsa janë në këmbë, Taylor, Hayley dhe Boy hasin një zgjidhje të lëvizshme që trafikon pjesët e trupit të Kaiju. Udhëheqësi i saj kërkon të zbulojë sekretin e tyre.

Pacific Rim: The Black: 1×3 me Titra Shqip
Mar. 04, 2021
Shpërndarë0