Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Pacific Rim: The Black 2021: 1x1

From the Shadows

Pesë vjet pasi prindërit e tyre u larguan për të gjetur ndihmë,  Taylor dhe Hayley gjejnë një Jaeger – por shumë shpejt tërheq një Kaiju në fshatin e tyre.

Pacific Rim: The Black: 1×1 me Titra Shqip
Mar. 04, 2021
Shpërndarë0