Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Outer Banks (2020) me Titra Shqip: 1x8

The Runway

John B më në fund zbulon të vërtetën për babain e tij dhe lëshon një sërë ngjarjesh që rrezikojnë gjithçka që ai dhe miqtë e tij kanë luftuar për të arritur.

Outer Banks: 1×8 me Titra Shqip
Apr. 15, 2020
Shpërndarë0