Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Outer Banks (2020) me Titra Shqip: 1x7

Dead Calm

Sjellja e pamatur e JJ përkeqësohet kur miqtë përpiqen të fitojnë para. Ndërkohë, John B i afrohet Sarës dhe kjo e vë në dyshim babain e saj.

Outer Banks: 1×7 me Titra Shqip
Apr. 15, 2020
Shpërndarë0