Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Outer Banks (2020) me Titra Shqip: 1x10

The Phantom (Fundi Sezonit 1)

Një ishull i mbushur plot me oficerë policie dhe një stuhi tropikale e afërt janë vetëm dy nga pengesat me të cilat përballet John B në planin e tij të arratisjes.

Outer Banks: 1×10 me Titra Shqip
Apr. 15, 2020
Shpërndarë0