Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip: 2x6

The Hourglass

Maggie vë jetën e saj në rrezik duke u përpjekur të rrëzojë një krijues të errët. Vic dhe Lou përpiqen të rregullojnë thikën e Vic. Linda dhe Chris po luftojnë me dhuratën e Vic. Wayne krijon një miqësi misterioze.

NOS4A2: 2×6 me Titra Shqip
Jul. 26, 2020
Shpërndarë0