Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip: 1x5

The Wraith

Vic pyetet nga policia dhe nuk arrin të plotësojë boshllëqet në historinë e tij. Manx i paraqet planin e saj Vic, por gjërat nuk shkojnë mirë.

NOS4A2: 1×5 me Titra Shqip
Jun. 30, 2019
Shpërndarë0