Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Normal People (2020) me Titra Shqip: 1x8

Episode 8

Connell viziton Marianne në shtëpinë verore të familjes së saj në Itali, ku tensionet mes saj dhe Jamie janë në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave.

Normal People: 1×8 me Titra Shqip
Apr. 26, 2020
Shpërndarë0