Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Normal People (2020) me Titra Shqip: 1x7

Episode 7

Marianne dhe Connell po shohin njerëz të tjerë dhe kuptojnë (shumë vonë) se ndarja e tyre është për shkak të një keqkuptimi.

Normal People: 1×7 me Titra Shqip
Apr. 26, 2020
Shpërndarë0