Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Normal People (2020) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Connell dhe Marianne qëndrojnë së bashku, por kur ai humbet punën e tij dhe ajo ka një udhëtim tronditës të kthimit, ata ndahen.

Normal People: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 26, 2020
Shpërndarë0