Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Normal People (2020) me Titra Shqip: 1x12

Episode 12 (Fundi Sezonit 1)

Viti i tyre i fundit në Trinity, Marianne dhe Connell janë në harmoni të plotë – por nuk dihet nëse do të zgjasë pas diplomimit.

Normal People: 1×12 me Titra Shqip
Apr. 26, 2020
Shpërndarë0