Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Normal People (2020) me Titra Shqip: 1x11

Episode 11

Në Sligo, Marianne dhe Connell përpiqen të menaxhojnë miqësinë. Një debat midis Marianne dhe Alan shkakton një përçarje me familjen e tij.

Normal People: 1×11 me Titra Shqip
Apr. 26, 2020
Shpërndarë0