Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Normal People (2020) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Në Irlandën moderne, rurale, Connell dhe Marianne, në ekstremet e ndryshme të skenës shoqërore të shkollës së tyre, fillojnë një marrëdhënie intensive dhe të fshehtë.

Normal People: 1×1 me Titra Shqip
Normal People: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 26, 2020
Shpërndarë0