Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip: 3x8

Last Dance

Kur torturimi i Aleksit nuk funksionon, Walt ndryshon taktikat. Andrea analizon të dhënat financiare të lidhura me Hank dhe PRI. Amado planifikon për të ardhmen.

Narcos: Mexico: 3×8 me Titra Shqip
Narcos: Mexico: 3×8 me Titra Shqip
Nov. 05, 2021
Shpërndarë0