Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip: 3x7

La Voz

La Voz është në shënjestër pas raportimit  për vrasësit e Colosio. Mayo dhe Chapo krijojnë një aleancë kundër kartelit të Tijuana. Viktori bën pyetje.

Narcos: Mexico: 3×7 me Titra Shqip
Narcos: Mexico: 3×7 me Titra Shqip
Nov. 05, 2021
Shpërndarë0