Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip: 3x6

La Jefa

Viktori tronditet nga një vrasje dhe ndërmerr veprime. Përshkallëzohet dhuna në Tijuana. Shefja e re Enedina zhvillon një plan për të sfiduar rivalët e kartelit të saj.

Narcos: Mexico: 3×6 me Titra Shqip
Narcos: Mexico: 3×6 me Titra Shqip
Nov. 05, 2021
Shpërndarë0