Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip: 3x10

Life in Wartime (Fundi Sezonit 3)

Autoritetet meksikane dhe amerikane kërkojnë me zell për Amado. Ndërsa në burg, Chapo bën lëvizje për të treguar se është shefi. Enedina dërgon Ramonin në një mision.

Narcos: Mexico: 3×10 me Titra Shqip
Narcos: Mexico: 3×10 me Titra Shqip
Nov. 05, 2021
Shpërndarë0