Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

My Name (2021) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Jiwoo merr në postë një foto që zbulon të vërteta të errëta dhe vë në dyshim gjithçka që ai besonte. Mujin përpiqet të mbrojë interesat e tij.

My Name: 1×6 me Titra Shqip
My Name: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 15, 2021
Shpërndarë0