Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

My Name (2021) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Kur Jiwoo dhe Pildo i shpëtojnë vdekjes, policia synon Gangjae. Një takim me një fytyrë të njohur në komisariat e shqetëson Jiwoo-n.

My Name: 1×5 me Titra Shqip
My Name: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 15, 2021
Shpërndarë0