Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Modern Love (2019) me Titra Shqip: 1x8

The Race Grows Sweeter Near Its Final Lap (Fundi Sezonit 1)

Dashuria si të vjetër është ndryshe. Në vitet ’70 dhe ’80 ne kishim kaluar mjaft ulje -ngritje në jetë për të ditur se kush ishim dhe kishim mësuar të bënim kompromis. Linja e finishit po afrohej.

Modern Love: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 18, 2019
Shpërndarë0