Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Modern Love (2019) me Titra Shqip: 1x4

Rallying to Keep the Game Alive

Ne u bëmë bashkë, jo me vendosmërinë tipike të pompimit të adrenalinës për të fituar me çdo kusht, por me durimin dhe kontrollin që vjen nga mosdëshirimi që ajo të përfundojë: as verën, as fëmijërinë e fëmijës sonë, as këtë lojë, kurrë.

Modern Love: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 18, 2019
Shpërndarë0