Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Modern Love (2019) me Titra Shqip: 1x1

When the Doorman Is Your Main Man

Megi është një grua beqare që jeton në Nju Jork dhe ka një marrëdhënie të pazakontë me Guzmin, rrojen e ndërtesës ku ajo jeton, i cili, nga ana atërore dhe tepër mbrojtëse, nuk i miraton të gjithë burrat me të cilët ajo del dhe i jep këshilla të pakërkuara.

Modern Love: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 18, 2019
Shpërndarë0