Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 2x2

Episode 2

Për të kuptuar vrasësin e pakapshëm të BTK -së, Bill dhe Holden intervistojnë Birin e Samit, i cili bën një pranim befasues.

Mindhunter: 2×2 me Titra Shqip
Aug. 16, 2019
Shpërndarë0