Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x9

Episode 9

Holden dhe Bill u nisën për të takuar Richard Speck, një burrë që vrau tetë vajza brenda një nate. Më pas, ata shkojnë në vendin ku një vajzë dymbëdhjetë vjeçare u vra kohët e fundit. Së fundi, Punët e Brendshme i bëjnë presion ekipit për një ankesë të marrë nga një i burgosur, një fakt që hap një diskutim të nxehtë mes të gjithë atyre të përfshirë.

Mindhunter: 1×9 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0