Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x8

Episode 8

I pranishëm në një shkollë për të bërë një prezantim të punës së tij, Holden -it i afrohet një mësues që ka nevojë për sqarim. Më vonë, Holden viziton përsëri Jerry Brudos dhe kur kthehet në Quantico, ai gjen Bill dhe Wendy të angazhuar në intervista pune për të zgjedhur një anëtar të ri të ekipit. Me anëtarin e ri të zgjedhur, Holden përpiqet të sqarojë atë që doli nga vizita e tij në shkollë, ndërsa në sferën private ai nuk po kalon një periudhë të mirë.

Mindhunter: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0